Penzion Sluníčko Sepetná

ID: #1171
Prostředí:
80% Complete (danger)
9.4
Služby:
80% Complete (danger)
9.4
Stravování:
80% Complete (danger)
9.2
Personál:
80% Complete (danger)
9.4
Čistota:
80% Complete (danger)
9.5
Pohodlí:
80% Complete (danger)
9.2

Celkový dojem

9.1 / 10

ADRESA Ostravice 1279, Ostravice, Moravskoslezský kraj
VYBAVENÍ

Recenze (686) Přidat recenziVelmi příjemné prostředí i personál včetně pana provozního , kterému děkujeme za pomoc při zprovoznění našeho vozidla.


Velmi milý a ochotný personál, dobré jídlo. Privátní wellness skvělé, požádali jsme o chladnější vodu kvůli mému těhotenství a vše bylo za 5minut vyřízeno. Připlatili jsme si za vířivou vanu na pokoji a naprostá spokojenost. Romantická večeře oproti ostatními jídlu slabší mimo skvělého předkrm, hlavní jídlo průměrné, dezert nás zklamal palačinky byly z ohřívaného polotovaru. Dezert který jsme měli den předem na klasické večeři byl oproti palačinkám výtečný. Poťešilo nás že jsme si večer mohli vzít nápoje na pokoj.


S pobytem jsme byli velmi spokojeni. Personál velmi milí a vstřícný, zejména paní na recepci :) jen nás mrzelo, že pokaždé když jsme přišli na jídlo, byla většina jídla pryč a my jsme museli dlouho čekat na dodání.


S pobytem jsme byli velmi spokojeni, příjemní zaměstnanci, nic nám zde nechybělo.


Penzion Sluníčko jsme navštívili podruhé a opět velká spokojenost. Příjemné prostředí, vstřícný personál a výborné jídlo. Rádi se na Sluníčko budeme vracet :-)


Nádherný víkend s manželem v tomto penzionu vše skvělé a hlavně ochotný usměvavý personál určitě se vrátíme.


Milý personál, strava na dobré úrovni. Děkujeme


Vše bylo naprasto výborné. Jen malá připomínka k přistýlce pro děti - vrzala - docela dost.


Byl to velmi krásný pobyt u vás v apartmánu Měsíček. Kuchyně výborná.Pokoje čisté a prostředí luxusní Vřele doporučuji.


Služby, strava a ubytování byly na velmi dobré úrovni. Byly jsme velmi spokojené a určitě zde nejsme naposledy. Marta


Krásné prostředí, ochotný a vstřícný personál !!! :) Doporučujeme !!!! :)


Moc krásné prostředí s nádhernými výhledy na Beskydy. K penzionu není co vytknout, dokonalý a profesionální přístup, kde Vám se vším vyjdou vstříc. Užili jsme si to do sytosti ;-) Určitě se chceme vrátit a poznat to tu v létě ;-)


super,není co vytknout,rádi se vrátíme,děkujeme


V penzionu Sluníčko jsme měli výjezdní poradu pro 30 osob. Vše proběhlo bez problémů - domluva na recepci před příjezdem i během pobytu byla skvělá, ubytování perfektní, jídlo výborné a obsluha v restauraci moc milá a příjemná. Se všemi požadavky, které se před pobytem i během něj měnily, se personál vyrovnal s noblesou - nic nebylo problém, všude vládla příjemná atmosféra. Pro pracovní setkání mohu jen doporučit :)


Naše čtvrtá návštěva - opět bez jakýkoliv připomínek k našemu pobytu. Ochotný a příjemný personál penzionu, čisto a útulno, vynikající strava. Rádi se vrátíme a moc děkujeme.


Náš pobyt v Penzionu Sluníčko, který je součástí RC Sepetná byl skutečně velmi povedený a příjemný. Penzion leží na krásném místě Beskyd a z oken je krásný výhled do krajiny. K naší spokojenosti významnou měrou přispěl personál hotelu, který se o nás staral skutečně vzorně. Od velmi ochotné paní recepční, přes mladý a velmi dobře naladěný kolektiv restaurace až po paní masérku a obsluhu v komfortním bazénu s tobogánem a bowlingem. Přirozený úsměv na tvářích všech lidí s kterými jsme se v RC setkali nám zůstane pevně zapsán v paměti. Doporučujeme všem, kdo si chce odpočinout, ale i se vydat na výlet po Beskydech a potkat se s milými lidmi, kteří se o něho budou starat.


Celkově se nám u Vás velice líbilo. Potěšilo nás překvapení romantického aranžmá na pokoji i při večeři, pokoje se vším vybavením a drobnostmi k příjemnějšímu pobytu, vydatná pestrá snídaně, příjemné wellness aktivity. Co nás ale docela zamrzelo bylo, že nás nikdo dopředu a ani na recepci při příjezdu neinformoval, že 4.9. bude celé wellness zavřené. Až po té, co jsem si ověřoval situaci u recepční na základě náhodného zjištění této informace na vašich internetových stránkách. Nemohli jsme tedy plně využít možnosti nabízejících wellness služeb a nebo aspoň dopředu si podle toho uzpůsobit náš program.


Velmi spokojeni - se vším.


celková spokojenost s pobytem - bez připomínek, byl to již náš 4. pobyt na Sluníčku a opět převládla spokojenost1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35

1

Day 1: Departure

Ornare proin neque tempus cubilia cubilia blandit netus.
Maecenas massa. Fermentum.

  • Pretium vitae tempus sem enim enim.
  • Tempus, leo, taciti augue aliquam hendrerit.
  • Accumsan pharetra eros justo augue posuere felis elit cras montes fames.
  • Vulputate dictumst egestas etiam dictum varius.

2

Day 2

Tortor elementum egestas metus potenti habitasse tempus natoque senectus commodo rutrum quisque fermentum. Nisi velit primis dapibus odio consequat facilisi sollicitudin porta nulla tellus sagittis platea tempor sed parturient convallis consectetuer Vulputate curae; pharetra.

3

Day 3

Fusce sagittis viverra lorem proin porttitor conubia risus vivamus. Mollis. Luctus curabitur porta nibh penatibus aliquet nec conubia magnis semper, sem feugiat scelerisque molestie. Nibh proin dapibus phasellus lacus. Facilisi.

4

Day 4

Pretium consequat, facilisis sem in malesuada sodales et ipsum proin eleifend tincidunt, urna morbi metus quisque. Lacinia habitasse ridiculus sapien platea a cursus hendrerit tempor facilisi orci at tempor, senectus.

5

Day 5

Egestas maecenas hac nullam integer at. Lacinia habitasse ridiculus sapien platea a cursus hendrerit tempor facilisi orci at tempor, senectus.

6

Day 6: Return

Data map
Data map ©2017 Google
Data mapData map ©2017 Google
Data map ©2017 Google
Mapa
Satelitní
20 km 

1 review for Kiwiana Panorama

  1. physcode :

    Mattis interdum nunc massa. Velit. Nonummy penatibus luctus

Add a review

Your email address will not be published. Required fields are marked *