Cestujeme s AHR


Cestujeme s AHR
Cestujeme s AHR je projekt, který připravila Asociace hotelů a restaurací České republiky (AHR ČR) ve spolupráci s provozovatelem portálu CzechAdvisor, firmou Contech. Cestujeme s AHR je zaměstnanecký program určený členům AHR a jejich zaměstnancům. První fáze projektu je spuštěna pro zaměstnance členských ubytovacích zařízení. Projekt Cestujeme s AHR je zcela dobrovolný a záleží pouze na každém členovi, zda se do projektu a výhod zapojí či nikoli. Pro projekt je použit portál Czechadvisor.cz, do kterého členové mohou vkládat své zvýhodněné nabídky.

JAKÝ JE CÍL TOHOTO PROJEKTU?
Cílem je nabídnout výhodnější ceny za ubytování ostatním členům asociace, například v mimosezóně nebo pouze k zaplnění volné kapacity. Nabídněte proto svým zaměstnancům nový zaměstnanecký benefit v podobě cestování. Připravili jsme pro vás i propagační materiál k projektu, který naleznete ZDE.

JAK SE DO PROJEKTU CESTUJEME S AHR MŮŽETE ZAPOJIT?
  1. Registrujte vaše zařízení
  2. Registraci (aktivaci) Vašeho ubytovacího zařízení zahájíte kliknutím na odkaz http://www.czechadvisor.cz/www/registrovat/w6rfr59cd23rgs1x6es9s1ds. V tomto odkazu zadáte Váš e-mail, který je svázán s dostupnými údaji o Vašem ubytovacím zařízení (tyto údaje byly do portálu předem importovány). V jednoduché, pěti-krokové registraci, si můžete snadno vyplnit nebo doplnit jakékoli údaje či fotografie Vašeho ubytovacího zařízení.
  3. Po registraci Vám na uvedený e-mail dorazí přístupové údaje. Těmi se můžete na stránce http://www.czechadvisor.cz přihlásit. Po přihlášení se Vám v pravém horním rohu objeví odkaz „Administrace“, přes který se dostanete do správy Vašeho ubytovacího zařízení (či více ubytovacích zařízení). Můžete zde spravovat údaje zadané při registraci, zadávat nabídky ubytování (termíny) pro ostatní členy AHR, případně i pro veřejnost a vygenerovat přístupové údaje pro své zaměstnance.
  4. Připravili jsme pro Vás i podrobný manuál, který naleznete ZDE.
JAK TO FUNGUJE, KDYŽ JSTE JIŽ ZAREGISTROVANÍ?
  1. Na www.czechadvisor.cz je spuštěna nová rezervační stránka.
  2. Vaše nabídky, které jste již editovali, se podle Vašich preferencí budou zobrazovat buď v části veřejné, nebo za členské ceny v části pro AHR. Své nabídky, kdykoli můžete upravovat.
  3. Majitelem stránek a provozovatelem systému je společnost Contech – Connect Technologies s.r.o., se kterou máte smluvní vztah. Odměna za zprostředkování je stanovena formou provize ve výši 5% z celkové ceny realizovaného pobytu, včetně DPH pro zaměstnanecký program „CESTUJEME s AHR“ a 7% z celkové ceny realizovaného pobytu vč. DPH pro rezervace z veřejné části. Náhled smlouvy naleznete ZDE, je pouze v online verzi a jejím odkliknutím jste stvrdili souhlas s podmínkami. – pokud by vám vadilo aby tyto podmínky byly takto uveřejněny, prosím odstavec jednoduše vymažte.
  4. Obdrželi jste heslo ke spravování Vašich nabídek a v rozhraní jste si vygenerovali jednotné hesla pro Vaše zaměstnance. Jejich heslo jim umožňuje přístup pouze k možnosti rezervací.
  5. Rezervace pro členský program jsou garantovány platební kartou, s možností zrušení 3 dny před příjezdem. 3 dny před příjezdem bude stržena hostům z platební karty cena první noci, nebo cena celého pobytu. O těchto variantách si rozhodujete sami a podmínky se návštěvníkům stránek zobrazí.
  6. S potvrzením online rezervace se automaticky vygeneruje cestovní pas. Tento pas si zaměstnanec nechá od vedení hotelu orazítkovat a předloží při příjezdu do členského hotelu. Bez cestovního pasu by nemělo být ubytování za členskou cenu poskytnuto.
JAK A KDO SE MŮŽE STÁT ČLENEM AHR ČR?
Členem AHR ČR se může stát kdokoli, kdo je: majitel a provozovatel hotelu, penzionu, restaurace, odborných škol a partnerů nabízejících produkty pro ubytovací či restaurační provozy. Stačí pouze vyplnit elektronickou přihlášku na www.ahrcr.cz , kde stačí kliknout na modré políčko „CHCI SE STÁT ČLENEM“ a uhradit členský příspěvek. Vše o členství v AHR ČR naleznete na www.ahrcr.cz/pro-cleny.