Vyhledávání

Najděte nabídku podle představ!

Cestujeme s AHR


Cestujeme s AHR
Cestujeme s AHR je projekt, který připravila Asociace hotelů a restaurací České republiky (AHR ČR) ve spolupráci s provozovatelem portálu CzechAdvisor. Cestujeme s AHR je zaměstnanecký program určený členům AHR a jejich zaměstnancům. První fáze projektu je spuštěna pro zaměstnance členských ubytovacích zařízení. Projekt Cestujeme s AHR je zcela dobrovolný a záleží pouze na každém členovi, zda se do projektu a výhod zapojí či nikoli. Pro projekt je použit portál Czechadvisor.cz, do kterého členové mohou vkládat své zvýhodněné nabídky.

Jaký je cíl projektu?
Cílem je nabídnout výhodnější ceny za ubytování ostatním členům asociace, například v mimosezóně nebo pouze k zaplnění volné kapacity. 55 000 zaměstnanců v členských zařízeních přináší oboustranně skvělý potenciál nejen pro vás k vyplnění kapacity v době mimosezóny, ale také pro Vaše zaměstnance k nabídnutí zajímavého benefitu zvýhodněných cen po celé České republice.

Jak bude portál fungovat pro členy AHR ČR?
K přístupu a plnému využití všech možností nabídky je nutná registrace ubytovacího zařízení, která poté umožní plnou správu a využití portálu a veškerých informací na něm uvedených. Po dokončení registrace a ověření identity získáte přístup ke správě, která Vám umožní proaktivně do projektu Cestujte s AHR vstupovat, možnost nabízet své služby společně se zapojením se do PR činnosti projektu.

Z uživatelského pohledu se portál projektu stává „one-stop- shopping“ místem, umožňující jednoduchým a přehledným způsobem vyhledat vhodné zařízení, posoudit jeho kvality, zarezervovat pobyt a následně pobyt zhodnotit.

Spravovat portál může kdokoli, koho zařízení pověří. Zároveň můžete kdykoli aktualizovat své údaje, případně přidávat nové informace, videa, fotky, recenze o dané lokalitě, hotelu nebo oblasti.

Ubytovací zařízení vygeneruje heslo pro své zaměstnance, kterým se dostanou do interního rozhraní k zaměstnaneckým nabídkám. Členové a jejich zaměstnanci, kteří budou mít zájem se ubytovat v jiném členském zařízení, si nejdříve zarezervují svůj pobyt přes portál Czechadvisor.cz , následně si vytisknou tzv. cestovní pas, který si vyplní svými údaji a ve svém zařízení si ho nechají orazítkovat, aby byl platný. Při příjezdu do ubytovacího zařízení musí předložit svůj orazítkovaný „Cestovní pas“ a průkaz totožnosti. Cestovní pas určený pro tento projekt obdrží každý člen asociace, který se bude chtít do projektu Cestujte s AHR zapojit.

Jak a kdo se může stát členem AHR ČR?
Členem AHR ČR se může stát kdokoli, kdo je: majitel a provozovatel hotelu, penzionu, restaurace, odborných škol a partnerů nabízejících produkty pro ubytovací či restaurační provozy. Stačí pouze vyplnit elektronickou přihlášku na www.ahrcr.cz , kde stačí kliknout na modré políčko „CHCI SE STÁT ČLENEM“ a uhradit členský příspěvek. Vše o členství v AHR ČR naleznete na www.ahrcr.cz/pro-cleny/.